Başkanın Mesajı

Başkan

Değerli Çerkezköylüler,

Yoğun bir çalışma döneminin ardından Nisan 2016 tarihi itibariyle kulübümüzün kuruluş sürecini tamamlamış bulunmaktayız. 25 Nisan 2016 günü de faaliyetlerimize resmen başladık. Tespit ettiğimiz önem derecesine göre hedeflerimizi zaman içinde gerçekleştirip sizlere en yüksek kalitede, özlenen ve beklenen hizmetleri sunuyor olacağız.

Bizler için en önemli olan husus, bu güzide kulübün sizlerle birlikte ve el birliği içinde sportif ve sosyal yaşam olarak en üst düzeyde beklentileri karşılıyor olmasıdır.

Sizlerle olan iletişimimizin en üst düzeyde olması bu çerçevede büyük önem arz ediyor. Web sitemizden bizi takip etmeniz, iletişim bilgilerini kullanmanız, bu süreci daha başarılı kılacaktır.

Çerkezköy adına tenis sporunu yaymak ve bu sporun bilincini gençlerimize aşılamak için hepimize düşen görevler bulunmaktadır. Yapılması gereken çok iş olduğunu biliyoruz. Ancak hep birlikte el ele verdiğimizde bu işi daha kolay başarabileceğimize olan inancımız tamdır. Tenis sporunun rekabetçi güzelliklerini hep birlikte yaşayacağız.

Sizleri belli zamanlarda bilgilendirmek ve haberdar etmek amaçlı olarak web sitemizi güncelliyor olacağız. Gelişmelerden, faaliyetlerden, kutlamalardan haberdar olmak için bizi takip ediniz.

Çerkezköy’de kulübümüzün kuruluş amacı olan tenis sporu ile ilgili sizleri memnun edecek güzel girişimleri de buradan bilgilerinize sunacağız.

Bu spora gönül veren herkese kapımız sonuna kadar açıktır. Sporun ve centilmenliğin güzelliklerini beraberce yaşamak üzere kulübümüzde bir araya gelmeyi diler, saygılar sunarım.

Selami BATMAZ

Yönetim Kurulu Başkanı